Каталог продукції
Галерея
Популярні бренди

В наші дні без електрики, теплового та електричного обладнання важко уявити сучасне житло або виробниче приміщення. Воно працює в кожній квартирі або будинку, в будь-якій установі або на підприємстві, і навіть найвіддаленіші і важкодоступні об'єкти тепер підключені до електромережі. Для забезпечення коректної роботи електричної мережі, щоб уникнути поломок або надзвичайних ситуацій, перш за все замикань, загорянь і пожеж, електроприлади та інше обладнання повинно бути справними, регулярно обслуговуватися або оновлюватися.

Вже більше десяти років ми є надійними постачальниками електротехнічних виробів та їх комплектуючих, а також аксесуарів для сонячної енергетики та теплотехнічного обладнання. За роки роботи на ринку України компанія зарекомендувала себе як перевірений постачальник якісного товару і надійний партнер.

Основні напрямки роботи інтернет - магазину

Компанія ELEK ретельно підбирає асортимент електротоварів і теплотехнічного обладнання для своїх клієнтів. Нами систематично вивчається світовий ринок електротехнічних виробів, теплотехніки, тому в каталогах представлені кращі, інноваційні розробки. Весь товар повністю відповідає умовам співвідношення якості, функціоналу, довговічності і вартості. На сторінках сайту Ви знайдете:

  • енергетичне обладнання - включає в себе пристрої для вироблення електроенергії. У каталогах представлені енергетичні котли, обладнання для водопідготовки, в т. ч. фільтри, грязьовики, розширювачі, блокові установки, теплообмінники і холодильники, баки та ємності;
  • теплове обладнання - включає в себе велику різноманітність опалювальних і нагрівальних приладів, призначених для отримання тепла, як правило, джерелом енергії для таких пристроїв є електрика, в каталогах представлений великий вибір водонагрівачів, обігрівачів, конвекторів та іншої техніки, серед основних характеристик електричних приладів можна виділити економічність, безшумну роботу, екологічність, прийнятну ціну;
  • електричне обладнання - в процесі використання електроенергії допоможе зробити електропостачання надійнішим, зменшити витрати і убезпечити себе і близьких, наявність приладів з контролем за рівнем напруги в мережі, цілісності мережі, стабілізатори напруги зроблять роботу надійної і безпечної, покупка приладів, які допомагають економити електроенергію, в т. ч. пристроїв, обладнаних датчиками руху, таймерами включення і виключення позитивно позначиться на сімейному бюджеті;
  • сонячне обладнання - можна придбати у нас на найвигідніших умовах, у великому асортименті представлені сучасні інвертори, сонячні модулі, кабелі, а також інше обладнання від найбільших світових виробників сонячних панелей, яке можна використовувати для монтажу на об'єкті або доукомплектації сонячних електростанцій різних типів, в т.ч. автономних, мережевих, гібридних або резервних.

Переваги нашого інтернет - магазину електрики

Кожен наш клієнт в інтернет - магазині може придбати якісне електричне, енергетичне або теплове обладнання. Також в наших каталогах представлений широкий вибір сучасного сонячного обладнання, яке є одним з найкращих в Україні. Серед переваг нашої компанії можна відзначити:

  • постійну наявність товару на складах від найвідоміших брендів;
  • співпрацю тільки з перевіреними постачальниками;
  • надання сервісних та гарантійних послуг.

Переглянувши в каталогах наш асортимент, замовник може підібрати абсолютно все необхідне. Тепер завдання в сфері автоматизації електропостачання та енергозбереження об'єктів, при установці теплового або сонячного обладнання вирішуватимуть за Вас справжні професіонали.

Все реалізоване обладнання має сертифікати та дозволи, за роки експлуатації довело свою ефективність і успішно працює, як в Україні, так і за кордоном. Щоб клієнт міг легко і просто розібратися в асортименті товару, на сайті подані загальні технічні характеристики по кожній позиції. Для отримання більш детальної інформації про специфікації обладнання рекомендуємо поспілкуватися з нашими співробітниками по і-мейл або телефону.

При цьому, наш магазин електрики на всю продукцію, що продається, надає гарантію. Гарантійними послугами можна скористатися як у нас, так і безпосередньо звернувшись в спеціалізовані сервісні центри на території України. Співпрацюючи з нами, кожен покупець отримає чесні і прозорі ціни, високу і бездоганну якість товару, а також високий рівень сервісного обслуговування.

Потрібна консультація?
Отримайте консультацію по телефону
+380979190872
або залиште заявку і ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Дякую за звернення!