Aquahot

Aquahot
Компанія Saudi Ceramic Company була заснована в 1977 році в м Ер-Ріад, Саудівська Аравія. В даний час компанія включає в себе 11 заводів з виробництва водонагрівачів, керамічної плитки, сантехніки та іншої продукції. Компанія є світовим лідером з виробництва водонагрівачів, входить в 5-ку світових виробників. Обсяг виробництва понад 2 000 000 штук на рік. Продукція компанії представлена ​​в Європі, Африці, Близькому Сході, СНД. Компанія постійно розвивається, бере участь в головних світових спеціалізованих виставках в Мілані, Франкфурті-на-Майні, Москві, Дубаї.
Знайдено 0 товарів
Сортування:
Бренд Aquahot
Посилання на ОФІЦІЙНИЙ сайт: https://www.saudiceramics.com/

Компанія Saudi Ceramic Company є провідним постачальником високоякісних будівельних матеріалів, в число яких входять різні типи керамічних виробів (керамічна плитка, керамограніт, сантехнічні вироби та приладдя), електричні водонагрівачі, фітинги для ванних, а також ванни, душові піддони, дзеркала і змішувачі. До іншим виробам відносяться продукція з пластмаси і червона цегла.
За 40 років своєї роботи компанія завдяки високій якості своїх виробів і дотримання виробничих стандартів заслужила добру репутацію, як на національному, так і на міжнародному рівні.

В асортименті водонагрівачів компанії Saudi Ceramic існує серії водонагрівачів: AQUAHOT і SUPERAQUAHOT.

Потрібна консультація?
Отримайте консультацію по телефону
+380979190872
або залиште заявку і ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Дякую за звернення!