Про нас

Раді вітати Вас на нашому сайті!

Інтернет-магазин ELEK - надійний постачальник електротехнічних виробів і аксесуарів, теплотехнічного обладнання, устаткування для сонячної енергетики. Наша компанія успішно працює на ринку України вже понад 10 років. З кожним роком ми стабільно розвиваємося, розширюємо асортимент продукції, пропонуємо клієнтам нові послуги і товари. Кількість наших покупців також систематично збільшується, що є підтвердженням правильності обраного напрямку розвитку. При цьому ми цінуємо своїх постійних клієнтів і піклуємося про їхнє благополуччя.

Ми гарантуємо кожному покупцеві чесні ціни, бездоганну якість кожної одиниці товару і високий рівень сервісу. Приєднуйтесь до нашої спільноти - ставайте нашими клієнтами і отримуйте вигоди від плідної співпраці.

Досвід і професіоналізм наших співробітників - гарантія Вашого успіху

Сьогодні на ринку електротоварів України представлена ​​величезна кількість продукції різного рівня якості. При цьому більшість продавців не є знавцями або професіоналами в сфері електро- і теплотехніки на відміну від наших висококваліфцірованних інженерів. Наші співробітники мають профільну вищу освіту, величезний досвід і регулярно проходять курси підвищення кваліфікації у виробників устаткування. Це дозволяє нам бути завжди не тільки в курсі новинок, що з'являються на ринку, але і грамотно застосовувати їх в наших проектах.

Ми вважаємо своїм обов'язком надати покупцеві кваліфіковану консультацію і грамотно допомогти з підбором найбільш підходящого товару. Менеджери і продавці досконально знають великий асортимент магазину, а також призначення, принцип роботи, технічні характеристики, особливості та правила експлуатації кожного виробу. Вони з радістю допоможуть Вам зробити правильний вибір.

Наші співробітники мають значний досвід в сфері автоматизації електропостачання та енергозбереження. Ми пропонуємо професійні послуги установки, підключення, налаштування і запуску в роботу всього переліку обладнання та комплектуючих, представлених в нашому магазині. Кваліфіковані монтажники мають профільну освіту і допуски до роботи з електромережами.При цьому наші покупці мають можливість отримати високоякісний монтаж куплених у нас товарів. А це той третій кит, без якого навіть грамотно зроблений проект і підібране устаткування можуть в сумі не дати максимальної надійності та економічного ефекту. Аналогічний рівень монтажних робіт буде значно нижче, ніж ціна цих послуг у сторонніх виконавців через комплексність пропозиції (проект + обладнання + монтаж і пуско-налагоджувальні роботи).

Оптимальна якість за доступною ціною

Ми прекрасно розуміємо, що для більшості покупців вирішальним фактором при виборі електротехнічних виробів і теплотехнічного обладнання в інтернеті є вартість. Ми не женемося за швидким заробітком, тому не пропонуємо клієнтам дешеву низькоякісну продукцію сумнівних брендів або із заниженими технічними характеристиками. Але при порівнянні вартості на аналогічні товари в інших магазинах ви переконаєтеся в лояльності цінової політики нашої компанії. Ми прекрасно розуміємо, що для більшості покупців вирішальним фактором при виборі електротехнічних виробів і теплотехнічного обладнання в інтернеті є вартість. Ми не женемося за швидким заробітком, тому не пропонуємо клієнтам дешеву низькоякісну продукцію сумнівних брендів або із заниженими технічними характеристиками. Але при порівнянні вартості на аналогічні товари в інших магазинах ви переконаєтеся в лояльності цінової політики нашої компанії.

Кращі електротовари та теплотехнічне обладнання від провідних світових брендів

Ми ретельно підбираємо для своїх клієнтів електротовари та теплотехнічне обладнання. Фахівці компанії з постачання систематично вивчають світовий ринок електротехнічних виробів і теплотехніки і тримають руку на пульсі динамічних змін.

Кожен товар в асортименті повинен володіти оптимальним співвідношенням якості, довговічності, функціональних можливостей, вартості. Кожен виріб повинен вирішувати проблему клієнта і створювати для нього цінність. Ми цінуємо свою репутацію надійного ділового партнера і не включаємо в каталог продукцію сумнівної якості від ненадійних виробників.

Наша компанія є офіційним дилером таких відомих в світі торгових марок, як Altek, Salus, Schneider Electric, Tesy, Thermo Aliance, Philips, Eldom, Nova Tec, British Solar, RISEN, Refusol, AmeriSolar. Пряма співпраця з виробниками забезпечує нашим клієнтам високу якість оригінальних товарів, доступний рівень цін, тривалу офіційну гарантію на всі вироби.

 

Потрібна консультація?
Отримайте консультацію по телефону
+380979190872
або залиште заявку і ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Дякую за звернення!